KOOKOSÕIE SUHKUR (ÖKO) MAHETOODE - KÕIGE TERVISLIKUM SUHKUR

KOOKOSÕIE SUHKUR (ÖKO) MAHETOODE - KÕIGE TERVISLIKUM SUHKUR
Tootekood: 014
Saadavus: Laos
Hind: 4.56€
KM-ta: 3.80€
* Võimalikud valikud:

 
Kookosõiesuhkur on kõige tervislikum alternatiiv rafineeritud valgele suhkrule. 
 
Valge suhkur, mida ostame supermarketitest isiklikuks tarbimiseks ning mida kasutatakse massiliselt toiduainetetööstuses, on tegelikkuses tugevalt sõltuvust tekitav mürkaine. See on tööstuslikult toodetud kemikaal, mida looduses ei leidu ja seetõttu ei sobi selline aine inimesele tarbimiseks. 
 
Kookosõiesuhkrut saadakse kookospalmi õienuppudest, mis sisaldavad rikkalikult aminohappeid. Glükeemilise indeksi jälgijad saavad rõõmustada selle madala numbri üle – GI 35, rafineeritud valgel suhkrul GI 68. Ja muidugi on maitse mõnus, karamelline.
 
Kookosõiesuhkru toiteväärtus on palju rikkalikum, kui ühelgi teisel kaubanduses saada oleval magusainel. Eriti rikas on kookospalmisuhkur kaaliumi, magneesiumi, tsingi, fosfori ja raua poolest, lisaks on ta ka looduslik allikas vitamiinidele B1, B2, B3, B6 ja C. Ning sisaldab mineraale ja ensüüme, mis aitavad kaasa aeglasele imendumisele vereringesse. 
 
Meie kõrgeima kvaliteediga mahetoodetud kookosõie suhkur ei sisalda mingeid säilitusaineid, taimekaitsevahendeid, kemikaale ega mürke. Ei sisalda gluteeni ja laktoosi.
 
On ülimalt mõistlik asendada rafineeritud suhkur kasulike toitaineterikka mahetoodetud kookosõie suhkruga.

 

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2023 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee