Ettevõttest

Meie särasilmne ja tervisest pakatav meeskond tegeleb päevast päeva uute ja tõhusate loodustoodete leidmisega kogu maailmast. Toome Eestisse üle 800 superfoodi, vitamiini, toidulisandi ja muu tervisetoote, millest enamus on mahetooted, et tagada teile maksimaalne kvaliteet meie loodustoodetest.

Seni tegelesime loodustoodete hulgimüügiga, kuid nüüd otsustasime avada ka e-poe, et meie tervislikud tooted jõuaksid teieni võimalikult kiiresti ja mõistliku hinnaga.

Kui te ei leidnud meie poest toodet mida otsisite, tasub kindlasti saata meile päring küsimustega, sest usume, et suudame kiiresti tuua teile toote, mida vajate. Meie valikusse lisandub kümneid tooteid kuus ja tagasiside teile vajalike toodete kohta on meile väga tähtis. Küsimustega palun pöörduge aadressile info@tervis24.com ja me lubame vastata 48 tunni jooksul.

Keegi peale sinu enda ei vastuta sinu tervise eest ja keha annab signaale, kui midagi pole päris korras. Kuulakem neid signaale ja kasutagem looduse poolt pakutud lõputuid võimalusi, sest nii on võimalik vältida keemiliste ravimite kõrvalmõjusid ja tegeleda probleemide põhjustega, mitte tagajärgedega.

 

Head tervist soovides,

Tervis24.com töökas meeskond

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2017 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee