KANEPI KAPSLID (ÖKO) MAHETOODE -VÕIMAS TERVENDAJA

KANEPI KAPSLID (ÖKO) MAHETOODE -VÕIMAS TERVENDAJA
Tootekood: 301
Saadavus: Laos
Hind: 9.96€
KM-ta: 8.17€
* Võimalikud valikud:

 
Kanep sisaldab üle 60 ühendi, millel teatakse olevat ravitoimet.
 
Kanep (Cannabis sativa L.) on olnud üle kolme tuhande aasta üks tähtsamaist ja kasutatumaid taimi kogu maailmas. Ühendriikides on kanepit kasutatud ravimiks väsimuse, köha, reuma, liigesepõletike, astma, joomahulluse, epilepsia, naistevaevuste ja depressiooni puhul. Kanep oli  levinuim valuvaigisti enne aspiriini turule tulekut  ja on täna levinuim ilma kõrvalmõjudeta.                                                                                  
Kanepi mõjuained võivad edukalt võidelda hulgiskleroosi, Crohni tõve ja muude põletikuliste tervisehäiretega.  Tugevdab immuunsussüteemi,  parandab nahka,  juukseid ja silmi, tugevdab närvisüsteemi ja südame-veresoonkonna tööd. 
 
7 peamist põhjust miks peaks mahekanepi kapsleid tarbima iga päev:
 
1. Hoiab südame korras
2. Hoiab aju korras
3. Hoiab naha korras
4. Hoiab kehakaalu korras
5. Hoiab seedetrakti korras ja puhtana
6. Vähendab rinna-,  käärsoole- ja eesnäärme vähi riski
7. Ennetab ja vähendab diabeedi riski.
 
Kanep sisaldab 8 meie kehale asendamatut aminohapet. Omega-3 ja -6 rasvhappeid,  mis on proportsioonidelt inimesele ideaalselt imenduvad. Kanepiseemned sisaldavad 3 korda rohkem E-vitamiini kui linaseemned. Külluslikult on ka A, B1, B2, B3 vitamiine, samuti C-, D- ja E-vitamiini. Mineraalidest on palju kaltsiumi, kaaliumi, rauda, fosforit, magneesiumi, vaske, tsinki, väävlit, kroomi, joodi ja mangaani, ka rikkalikult kiudaineid.
 
Ainus taimne valk, mis varustab meid edestiini ja albumiiniga- kahe verevalguga, mis aitavad teistel kanepivalgupulbris sisalduvatel toitainetel meie organismi imenduda ja neid paremini omastada ning loovad antikehasid, et hoida meie immuunsüsteem tugev aasta ringi.
 
Samuti sobivad orgaanilised kanepi tabletid ideaalselt sportlastele. Vii lihaskasv maksimaalsele tasemele. Mida rohkem valku sinu organism omastab, seda suuremaks kasvavad ka lihased. Samal ajal pead ka teadma, et sinu keha kasutab pidevalt valke organismi seesmisteks protsessideks – näiteks hormoonide valmistamiseks. Nii jääb lihaste kasvatamiseks vähem valku alles. «Et seda vältida, peab keha suutma omastada uusi valke kiiremini, kui ta vanu ära kasutab,» ütleb toitumisprofessor Michael Houston Virginia Tehnoloogiaülikoolist. Sobib ideaalselt ka inimestele kes soovivad parandada oma vormi või langetada kaalu.
 
Meie kõrgeima kvaliteediga mahetoodetud kanepitooted ei sisalda mingeid säilitusaineid,  taimekaitsevahendeid, kemikaale ega mürke. Kanepitooted on valmistatud Saksamaa sertifitseeritud loodustoodete tootja Hanoju Deutschland GmbH poolt.
 
Kanepikapslid on gluteenivabad. Päevane soovitatav kogus kuni 10 kapslit rohke veega, pool tundi enne sööki. 1 kapsel sisaldab 450 mg. mahetoodetud kanepi valgupulbrit (Cannabis sativa L.).

 

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2024 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee