AINUKE MAHETOODETUD (ÖKO) JA TAIMNE MAGNEESIUM EESTIS. 90 KAPSLIT.

AINUKE MAHETOODETUD (ÖKO) JA TAIMNE MAGNEESIUM EESTIS. 90 KAPSLIT.
Tootekood: 5015
Saadavus: Laos
Hind: 29.96€
KM-ta: 24.56€

Magneesium on eluliselt tähtis mineraalaine, mis reguleerib närvi- ja lihasfunktsiooni. 70% magneesiumist on seotud kujul hammastes ja luudes. Luud ei vaja ainult kaltsiumi, vaid ka magneesiumi. 60% Mg-st esineb luudes, 26% lihastes, ülejäänu pehmes koes ja kehavedelikes.

Umbes 75% inimestest on magneesiumi puudus, seetõttu on mõistlik tarbida seda ka toidulisandina toidule lisaks, et saavutada organismis normaalne magneesiumi tase.

Mangeesium aitab reguleerida kaltsiumi transporti ja stimuleerib kaltsitoniini eritumist. See on hormoon, mis aitab kaltsiumil luudesse pääseda.  

Magneesium on üks odavamaid ravimeid vererõhu langetamiseks. Vähese Mg korral kaltsium ja naatrium kuhjuvad rakus, vereringe häirub väikestes arterites ja vererõhk tõuseb. Magneesiumit on vaja südames energia tootmiseks, selle puudus võib kaasa tuua infarkti, tekitades spasme koronaararterites, arütmia jt sümptome.

Viimase 40 aasta jooksul on tehtud rohkesti laboratoorseid uuringuid, mis on näidanud, et magneesium aitab efektiivselt võidelda veel vähemalt saja erineva haiguse vastu. Tõhus diabeedi ennetuses ja ravis.

Soovitatav kogus 3 kapslit päevas sisaldab 337,5 mg puhast taimset magneesiumi.

Ei sisalda laktoosi ja gluteeni.

Toode on valmistatud Saksamaal.

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2024 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee