MAHEKOHV (ÖKO) OAD FAIRTRADE ARABICA 90%.

MAHEKOHV (ÖKO) OAD FAIRTRADE ARABICA 90%.
Tootekood: 573
Saadavus: Ettetellimisel
Hind: 23.94€
KM-ta: 19.95€
* Võimalikud valikud:

ÕIGLASE KAUBANDUSE JA MAHETOODETUD KOHVIUBA.

Mahetoodetud kohvioad sisaldavad vähemalt 90% Arabica uba, parima maitse ja vahu saavutamiseks on lisatud mahetoodetud Robustat. Hästi balanseeritud maheoad Peruust, Hondurasest, Kongost ja Ugandast. Ideaalne masinakohvi valmistamiseks ja ka filterkannudele.

TAVALINE KOHVIUBA ON ÜKS ENIM TAIMEMÜRKIDEGA PRITSITUD TAIM, SEETÕTTU PEAKS KOHVI KINDLASTI TARBIMA VAID MAHETOOTENA.

Kohvis on vitamiine, mineraalaineid (peamiselt mangaani, kaaliumi, magneesiumi ja fosforit) ning tohutul hulgal erinevaid looduslikke keemilisi ühendeid – antioksüdante, happeid. Näiteks kohvis sisalduvad polüfenoolid, lahustuvad kiudained ja kaalium võivad kasulikult mõjuda südame-vereringesüsteemile. Kohv on ainuke looduslik toode, mis sisaldab üle 120 inimese tervisele kasulikku vitamiini, mineraali ja mikroelemendi. On leitud, et keskmine inimene, kes sööb tüüpilist läänemaailma toitu, saab kohvist rohkem antioksüdante kui puu - ja köögiviljadest.

Keskmiselt sisaldab 1 kruus (240 ml.) kohvi päevasest vajalikust kogusest:

B2 vitamiini 11%

B5 vitamiini 6%

B1 vitamiini 2%

B3 vitamiini 2%

Mangaani 3%

Kaaliumi 3%

Magneesiumi 2%

Fosforit 1%

Uuringute tulemusel on leitud, et kohvijoojatel on risk haigestuda Alzheimeri tõppe kuni 65% madalam ja Parkinsoni tõppe 32-60% madalam. II tüübi diabeeti haigestumise risk on 23-67% madalam. Maksatsirroosi haigestumise risk on kuni 84% ja maksavähi risk on kuni 40% madalam. Samuti on madalam depressiooni ja enesetapu riskifaktor. 

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2023 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee