BIOTIIN EHK B-7 VITAMIIN (ÖKO) MAHETOODE- AINUKE EESTIS Hind al 20,25 €

BIOTIIN EHK B-7 VITAMIIN (ÖKO) MAHETOODE- AINUKE EESTIS Hind al 20,25 €
Tootekood: 5050
Saadavus: Laos
Hind: 20.25€
KM-ta: 16.60€
* Võimalikud valikud:

Biotiinil on tähtis roll naha, juuste ja närvide tervisele, kuna on üks tähtsamaid vitamiine rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiin aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele, normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele. Paljude erinevate ülesannete kõrval aitab biotiin hoida ka limaskesti normaalsena ning toetab psühholoogilisi funktsioone. Biotiin takistab juuste väljalangemist, enneaegset vananemist ja halliks minemist. Ekseemi ja dermatiiti põdevad inimesed on märganud, et biotiini võtmine toetab naha seisukorra tervenemist. Biotiini kastutatakse ka peanahalööbe ravi toetamiseks. Suur biotiiniannus aitab leevendada ka pärmseene ehk kandidoosi olukorda.

Mõned biotiini tähtsamad kasulikud omadused:

  1. Tervete juuste ja küünte toetamine: Biotiin aitab hoida juuksed ja küüned tugevana ja tervena. See võib aidata vältida rabedaid küüsi ja juuste väljalangemist.
  2. Nahahoolduse toetamine: Biotiin aitab säilitada tervet nahka, vähendades naha kuivust ja ketendust. See võib ka aidata leevendada nahaprobleeme nagu akne, dermatiit ja ekseem.
  3. Toetab ainevahetust: Biotiin mängib olulist rolli süsivesikute, rasvade ja valkude metabolismis, aidates kehal toitaineid energiaks muundada. See võib aidata kaalulangetamisel ja tervisliku kehakaalu säilitamisel.
  4. Rasedate naiste toetamine: Biotiin on eriti oluline rasedatele naistele, kuna see aitab loote arengut ja kasvu ning aitab säilitada ema tervist.
  5. Diabeedi toetamine: Biotiin aitab reguleerida veresuhkru taset, aidates kehal süsivesikuid energiaks muundada. See võib aidata diabeediga inimestel veresuhkru taset paremini kontrollida.
  6. Südame tervise toetamine: Biotiin võib aidata vähendada südamehaiguste riski, aidates vähendada “halva” kolesterooli taset veres.
  7. Biotiin aitab hoida närvisüsteemi tervena

Meie mahetoodetud ja taimne biotiin ei sisalda gluteeni ega laktoosi.

Soovitatav kogus 1 tablett (280 mg) kaks korda päevas.

Toode on valmistatud Saksamaal. 

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2024 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee