AINUKE MAHE (ÖKO) JA TAIMNE OMEGA-3 EESTIS. 90 KAPSLIT

AINUKE MAHE (ÖKO) JA TAIMNE OMEGA-3 EESTIS. 90 KAPSLIT
Tootekood: 5028
Saadavus: Laos
Hind: 29.16€
KM-ta: 23.90€

AINUKE MAHETOODETUD (ÖKO) JA  TAIMNE OMEGA-3 PERILLA ÕLIST EESTIS!

10 TÄHTSAMAT OMEGA-3 KASULIKKU OMADUST:

  1. Oomega-3 rasvahapped aitavad võidelda depressiooni ja ärevusega – depression on üks enimlevinud vaimseid häireid maailmas. Sümptomiteks on kurbus, masendus, tühjusetunne ja ärrituvus. Uuringud on näidanud, et inimesed, kes regulaarselt tarvitavad oomega-3 vitamiine, haigestuvad depressiooni väiksema tõenäosusega. Mis veelgi parem – kui ärevushäired ja depressioon on välja kujunenud, siis aitab oomega-3 tarvitamine kaasa sümptomite vähenemisele.
  2. Aitab parandada silmanägemist – oomega-3 rasvhapped on vajalikud nägemise normaalseks arenguks ja nägemisteravuse säilitamiseks.
  3. Aitab kaitsta diabeedi eest – oomega-3-rasvhapped tõstavad rakkude insuliinitundlikkust ja kaitsevad II tüüpi diabeedi eest. Häid rasvu on vaja selleks, et rakud oleksid terved. Rakkude kahjustus on väga paljude haiguste tekkepõhjus. Näiteks häirib see diabeedi korral insuliini toimet.
  4. Aitab võidelda rasvumise vastu – oomega-3 rikaste toitude tarvitamine aitab vähendada keharasva ja suurendada lihasmassi.
  5. Aitab stressihormoone kontrolli all hoida – oomega-3 rasvhapped DHA ja EPA aitavad vähendada kortisooli tootmist organismis. Uuringud on näidanud, et kalaõli tarbimine kahandab arvestatavalt stressihormoonide hulka.
  6. Aitab tõsta õnnehormooni taset – oomega-3 rasvhapped aitavad tõsta serotoniini ehk õnnehormooni taset, mis aitab kaasa meeleolu tõstmisele, leevendades stressi sümptomeid.
  7. Aitab leevendada menstruatsioonivalu – uuringud on näidanud, et naised, kes regulaarselt ja pidevalt tarvitavad oomega-3 rasvhappeid, kogevad vähem menstruatsiooniga kaasnevat kõhuvalu.
  8. Aitab parandada une kvaliteeti – hea uni on tervise üks alustalasid. Inimesed, kelle organismis on vähe oomega-3 rasvhappeid, magavad halvemini kui need, kel pole rasvhapete puudust. Eriti mõjutab see väikelaste und. Oomega-3 rasvhappe madal tase on otseses seoses ka melatoniiniga – hormooniga, mis aitab uinuda, korrastades unetsükleid.
  9. Aitab võidelda põletikega – oomega-3 rasvhapped on põletikuvastase toimega, põletik aga on üks faktoreid, mis mõjutab tugevalt meie veresooni ja võib viia südamehaiguste kujunemisele.
  10. Aitab kaasa lapse arengule – oomega-3 rasvhapete tarvitamine raseduse viimasel trimestril ja imetamise ajal on eriti oluline, kuna need soodustavad lapse aju ja silmade arengut, ema paremat rasedusaegset tervist ja aitab vähendada enneaegse sünnituse riski.

Soovitatav kogus kuni 7 kapslit päevas vedelikuga.

 

Koostis


nutrient daily amount % VNR (**)
of which alpha-linolenic acid (omega 3) 1200 mg *
perilla oil 2000 mg *

(**) Percentage of the reference amount according to VO(EG) 1169/2011,  NRV = Nutrient Reference Value
(*) No reference value available


Ingredients:
perilla oil*,   hydroxypropylmethylcellulose (capsule) 
*from organic farming

Certification:  DE-ÖKO-005

 

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2024 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee