AINUKE MAHE (ÖKO) JA TAIMNE B-VITAMIINIDE KOMPLEKS EESTIS! 60 tabletti

AINUKE MAHE (ÖKO) JA  TAIMNE B-VITAMIINIDE KOMPLEKS EESTIS! 60 tabletti
Tootekood: 5024
Saadavus: Laos
Hind: 34.15€
KM-ta: 27.99€

AINUKE MAHETOODETUD JA TAIMNE B-VITAMIINIDE KOMPLEKS EESTIS!

B-vitamiinide puuduse peamiseks põhjuseks on üha suurenev töödeldud toitude tarbimine. B-vitamiinide nappus võib tekkida ka vanemas eas, kui organism ei omasta toitaineid enam nii hästi nagu varem.  B-vitamiine viivad organismist välja koolajoogid ja antibiootikumid. B-vitamiinide liiga ei tasu karta, sest need on vesilahustuvad ja kõik ülearune läheb organismist välja.

1 tablett sisaldab:

Mahetoodetud B1-vitamiin (tiamiin) aitab glükoosi energiaks muundada ning toetab närvirakkude funktsioneerimist. Vitamiini puuduse peamiseks sümptomiks on väsimus. Lisaks toetab südant ja veresoonkonda ning seedetrakti tegevust.

Mahetoodetud B2-vitamiin (riboflamiin) on vajalik nägemisele, küünte, naha ja limaskestade terviseks. Samuti juuste normaalseks kasvuks. Ka punaseid vereliblesid ja rauaainevahetust reguleeriva vitamiini funktsioon on just B2-l.

Mahetoodetud B3-vitamiin (niatsiin) on oluline süsivesikutest energia vabastamiseks. Puuduse sümptomiteks on unetus, depressioon, ärevus, lihasnõrkus. B3 vitamiin osaleb  energia ja hormoonide tootmisel.

Mahetoodetud B5-vitamiin (pantoteenhape) toetab mälu, B5-vitamiinil on tähtis roll rasvadest ja süsivesikutest energia tootmisel. B5-vitamiin toetab närvisüsteemi tervist ning aitab kaasa mälule ja õppimisvõimele. Vähendab kurnatust ja väsimust.

Mahetoodetud B6-vitamiini (püridoksiin) puudus takistab kehas õnnehormoonina tuntud serontoniini tootmist,  võtmeroll hormoonide tasakaalu ja immuunfunktsiooni säilitamisel.

Mahetoodetud B-9 vitamiin (foolhape), ka nimetatud B-10 ja B-11 vitamiiniks - Kui inimesel on foolhappest puudus, on mäluhäired kerged tulema, seega lastele, õppuritele ja aktiivselt ajutööd tegevatele inimestele äärmiselt tähtis element! Soovitatakse rasedatele.

Mahetoodetud B-12 vitamiin - aminohapete normaalseks ainevahetuseks, erinevate aneemiate ennetamiseks (nt erütrotsüütide valmimise protsessiks koos folaatidega), närvikoe normaalseks arenemiseks.

Soovitatav kogus 1 tablett 2 korda päevas vedelikuga. 60 tabletti purgis

Valmistatud Saksamaal.

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2024 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee