B-2 (B2) 100 mg. VITAMIIN - ANTIOKSÜDANT NAHALE, SILMADELE, NÄRVISÜSTEEMILE... 100 kapslit

B-2 (B2) 100 mg. VITAMIIN - ANTIOKSÜDANT NAHALE, SILMADELE, NÄRVISÜSTEEMILE... 100 kapslit
Tootekood: 219
Saadavus: Laos
Hind: 13.42€
KM-ta: 11.00€

Organismis leidub B2-vitamiini peamiselt koensüümide koostises. B2-vitamiin ehk riboflaviin osaleb ainevahetusprotsessides põhitoitainete lagundamisel ja kasutamisel, samuti ravimite ja mürkainete ainevahetuses. Riboflaviin toimib antioksüdandina, aidates kaitsta organismi vabade radikaalide kahjuliku mõju eest. B2 on vaja vitamiinide B6, niatsiini ja folaatide omastamiseks. B-kompleksi vitamiinina on tal oluline roll naha, juuste, silmade ja limaskestade tervise ning närvisüsteemi normaalse töö tagamisel.

Riboflaviin on veeslahustuv vitamiin ja selle varud organismis ei ole suured, mistõttu on oluline tagada regulaarne organismi varustamine B2-ga.

B2-vitamiini puudus esineb reeglina koos teiste veeslahustuvate vitamiinide defitsiidiga. Puuduse tunnusteks on väsimus, aeglustunud kasv, seedeprobleemid, lõhenenud suunurgad, paistes ja punetav keel, punetav ja valulik kurk, kergesti väsivad, sügelevad ja põletikulised silmad, tundlikkus päikesevalgusele ning niiske ja kestendav nahapõletik. B2 puudus mõjutab ka raua ainevahetust.

Soovitatav kogus kuni 1 tablett päevas.Üks kapsel 100 mg. 

Valmistatud USA loodustoodete firmas Now Foods.                                                                                                                                      Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2024 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee