K2 - AINUKE MAHE (ÖKO) JA TAIMNE K-VITAMIIN EESTIS. 120 TABLETTI

K2 - AINUKE MAHE (ÖKO) JA TAIMNE K-VITAMIIN EESTIS. 120 TABLETTI
Tootekood: 5026
Saadavus: Laos
Hind: 29.99€
KM-ta: 24.99€

AINUKE MAHE JA TAIMNE K-VITAMIIN EESTIS. ÜLITÄHTIS VITAMIIN MEIE ORGANISMILE

K-vitamiin avaldab olulist mõju luude tervisele. Piisavas koguses K-vitamiini tarvitamine aitab kaasa luustruktuuri normaalsele moodustumisele, tagab tugevad luud ning aitab ära hoida luuhõrenemise. Samuti aitavad K-vitamiini kasulikud omadused ennetada südamehaiguseid. Küllaldane K-vitamiini kogus veres aitab ennetada liialt kõrget vererõhku ja infarktiriski.

K-vitamiini tarvitamine aitab ennetada arterite lupjumist ehk kaltsiumi ladestumist arteritesse, mis on südameinfarkti peamine põhjus. K-vitamiin juhib kaltsiumi arteritest välja ning seega hoitakse ära liigne kaltsiumi ladestumine ja arterite kõvenemine. Kui veresoonte seintel ei ole liialt kaltsiumit, siis on tagatud ka vaba ja normaalne vere liikumine soontes, mis omakorda tähendab, et vererõhk on normaalsel tasemel ning ei muutu kohati lupjunud veresoonte tõttu liialt kõrgeks.

K-vitamiinil on oluline roll selles, et haavale tekiks kaitsekiht. K-vitamiini puuduse korral on vere hüübimine häiritud.

Ühed esimesed K-vitamiini vaeguse tunnused on veritsevad igemed või ninaverejooks, samuti kerge sinikate teke. Suur K-vitamiini sisaldus veres tähendab ühtlasi seda, et sinikad ei teki nii kergesti ja paranevad kiiresti.

Uuringud kinnitavad, et piisavas koguses K-vitamiini tarvitamine vähendab ka osteoporoosi ehk luuhõrenemise riski. Samuti on leitud, et K-vitamiini suurendatud tarvitamine aitab pidurdada juba alanud osteoporoosi.

Tavalise ja odavama K2-vitamiini LEIAD SIIT

Põhjalikum ülevaade sellest tähtsast vitamiinist:

https://tervisliktoitumine.ee/k-vitamiin-aitab-verel-huubida-ja-hoiab-luud-tugevad/

Soovitatav kogus 1 tablett (75 mcg) päevas vedelikuga.

Valmistatud Saksamaal.

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2023 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee