B-9 VITAMIIN (FOLAAT) MAHETOODE (ÖKO) - AINUKE MAHE B9 VITAMIIN EESTIS. 180 kapslit. Hind 23,95 €

B-9 VITAMIIN (FOLAAT) MAHETOODE (ÖKO) - AINUKE MAHE B9 VITAMIIN EESTIS. 180 kapslit. Hind 23,95 €
Tootekood: 5012
Saadavus: Laos
Hind: 23.95€
KM-ta: 19.96€

NÜÜD ON VÕIMALIK SAADA MAHETOODETUD TAIMSET B-9 VITAMIINI, MIS ON ERITI HEA UUDIS RASEDATELE JA EMMEDELE.

Ilmselt on enamusele teada, et foolhape ehk B-9 vitamiin on tähtis rasedatele naistele, aga sellega foolhappe kasulikud omadused ei piirne.

Foolhappest räägitakse enamasti seoses sünnidefektide ennetamise ja raseduse normaalse kulgemisega, kuid selle vitamiini mõju ja vajadus on oluliselt laiem. Peale loote normaalse arengu on see mikrotoitaine vajalik ka paljuks muuks: valkude, rasvade ning süsivesikute ainevahetuseks; närvisüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks; DNA ja RNA sünteesiks, mis on oluline kasvuprotsessis ja organismi rakkude taastootmiseks; punaste ja valgete vereliblede moodustamiseks; vere kolesteroolisisalduse vähendamiseks ja maksa töö tõhustamiseks ning aju õigeks funktsioneerimiseks, mis on tähtis nii vaimse kui ka emotsionaalse tervise jaoks. Samuti on leitud uuringutes foolhappe head mõju eaga seotud kollatähni kärbumise vastu.

Foolhape kuulub vesilahustuvate vitamiinide hulka ja need on mikrokogustes igapäevaselt vajalikud pea kõikide füsioloogiliste protsesside toimimiseks. Foolhappe ja selle ühendite täielik puudumine (ka bioaktiivsuse minetanuna) toidus või kestev defitsiit võib organismile ohtlik olla, põhjustades mitmeid haiguslikke seisundeid.

Soovitatav kogus 1 kapsel päevas. 1 taimne kapsel sisaldab 500 mcg foolhapet.

Valmistatud Saksamaal, ei sisalda gluteeni ja laktoosi.

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2023 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee