TOORKAKAOVÕI (ÖKO) MAHETOODE - VÕIMAS TOITAINETE ALLIKAS. PARIM KVALITEET!

TOORKAKAOVÕI (ÖKO) MAHETOODE - VÕIMAS TOITAINETE ALLIKAS. PARIM KVALITEET!
Tootekood: 015
Saadavus: Laos
Hind: 10.80€
KM-ta: 9.00€
* Võimalikud valikud:

Kakaovõi - võimas e-vitamiini ja omega-9 allikas

Mahetoodetud toorkakaovõi on tervetest kakaoubadest pressitud rasv, mille maitse on mahe ja pehme. Valmistamine toimub külmpressmeetodil, mille käigus looduslikud toitained säilivad kõige paremini.
 
See on üks stabiilsemaid ja kontsentreeritumaid naturaalseid võisid. Kakaovõi sulab kehatemperatuuril ning imendub väga hästi. See niisutab ja hooldab nahka sügavuti, aitab hoida niiskust nahas ning loob kaitsva barjääri tundliku naha ning välise keskkonna vahele. Kakaovõi on kaua aega olnud rasedatele naistele teada kui efektiivne venitusarmide ennetaja. Kakaovõi sisaldab palju E-vitamiini, mis aitab nahal võidelda vananemisega. Kakaovõi sisaldab suures konsentratsioonis oleiinhapet (35%), omega-9 rasvhapet, mida on seotud südamehaiguste ja mõne vähivormi vähendamisega ning naha elastsuse tõstmisega. Sisaldab ka A ja C vitamiini. 
 
Erinevad uuringud on näidanud, et naha masseerimine kakaovõiga aitab leevendada stressi, tugevdada immuunsüsteemi ja koguni hoida ära vähktõbe
 
Selle põhjuseks on polüfenooli rikkalik sisaldus, nii nagu šokolaadiski.
 
Kakaovõi on söödav ja sel on meeldiv šokolaadiaroom. Kakaovõid võib lisada smuutile, magustoitudesse, jäätisesse või šokolaadipudingisse. Kakaovõi sulab kergesti ja seda on hea ja lihtne lisada igasugustele retseptidele.                                           
Saad ise teha supertervisliku šokolaadi kakaovõist ja kakao toorpulbrist.
 
 
Meie mahetoodetud kakaovõi on pärit Peruust ja ei sisalda organismile kahjulikke sünteetiliste taimekaitsevahendite jääke ega muundatud organisme (GMO) ning nende saadusi. Ei sisalda gluteeni ja laktoosi
 
Soovituslik päevane kogus: 20-30 g päevas.

 

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee