MAGUSAD KUIVATATUD JÕHVIKAD

MAGUSAD KUIVATATUD JÕHVIKAD
Tootekood: 315
Saadavus: Laos
Hind: 2.34€
KM-ta: 1.95€
* Võimalikud valikud:

Jõhvikad on hapud –VALE!
Meie kuivatatud jõhvikad on mõnusalt magusad ja sobivad eriti hästi lastele kommi asemel söömiseks. Seda sellepärast, et meie  jõhvikad on kastetud suhkruroo mahla sisse ja seejärel piserdatud päevalilleõliga, et nad säilitaksid oma mõnusa pehmuse ja ei kuivaks kõvaks. See tõeline vitamiinimaius viib keele alla ja on tervisele väga kasulik, sest jõhvikas on üks paremini looduslike vitamiinidega varustatud marju.
Jõhvikas sisaldab palju C vitamiini, samuti B1, B2 ja B3 vitamiine ja beta-karotiini, millest tehakse A vitamiini. Mineraalainetest sisaldab jõhvikas rohkesti kaaliumi, kaltsiumi, magneesiumi. Joodi sisalduse tõttu reguleerivad jõhvikad hästi kilpnäärme tööd. Samuti on jõhvikas palju orgaanilisi happeid, mis annavad võime desinfitseerida magu ja soolestikku ning stimuleerida ensüümide teket organismis. Orgaanilised happed pidurdavad haigusi tekitavate bakterite arengut ja tugevdavad rakusüsteemi, tegutsedes tugeva mikroobe hävitava ainena. Jõhvika kasulikkus seisneb ka temas sisalduvates suurtes kogustes tervislikes antioksüdantides polüfenoolides. Polüfenoolidel on väidetavalt vähi-, põletiku- ja diabeedivastased omadused. Antioksüdandid leevendavad ka põletikulisi protsesse ning aeglustavad vananemisprotsesse.
 
Tänu nende marjade söömisele muutub ka tavaline ravimteraapia efektiivsemaks. Et jõhvikatel on organismist vett väljutav ja mikroobe hävitav toime, on nendest abi neeru-, põie- ja kuseteedehaigetel.
 
Pidev marjade söömine aitab ära hoida nakkushaigusi. Kiudainesisalduse tõttu on nad head veresoonte lupjumise profülaktikas. Jõhvikad on kasulikud, kuna tugevdavad südant ja veresoonkonda, muutes inimese arterid pehmemaks ja elastsemaks ja hoides ära trombide teket. Jõhvikate tarbimine mõjub positiivselt keha suurimale arterile ehk aordile. Jõhvikad on soovitatavad kopsutuberkuloosi ravis, kuid võivad leevendada ka liigesehaigusi.
 
Jõhvikad sobivad suurepäraselt ka smuutidesse, müslidesse, magustoitudesse ja küpsetistesse ning on mõnusad niisama söömiseks.
 
Naudi jõhvikate mõnusat maitset ja talve ilma haigusteta. Jõhvikad on gluteeni. jalaktoosivabad.
 
Jõhvikatega vähi vastu, loe SIIT
Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee