KÜÜSLAUK (ÖKO) MAHEKASVATATUD - PULBER, GRAANULID (1-2 mm.) JA KAPSLID.

KÜÜSLAUK (ÖKO) MAHEKASVATATUD - PULBER, GRAANULID (1-2 mm.) JA KAPSLID.
Tootekood: 75
Saadavus: Laos
Hind: 4.14€
KM-ta: 3.45€
* Võimalikud valikud:

KÜÜSLAUK - VÜRTSIDE KUNINGAGA HAIGUSTEST VABAKS.

Teaduslike uuringutega on tõestatud, et süües korrapäraselt ühe küüslauguküüne päevas, kaitseb inimene end veresoonte lupjumise, südameinfarkti ja ajurabanduse eest.

Ühe kilo meie mahekasvatatud, kuivatatud ja tükeldatud küüslaugu saamiseks on kulunud üle 4 kg. värsket küüslauku. Küüslaugu tükid on 1-2 mm. ja väga migav kasutada toitude valmistamisel. Ettevaatust - väga tugeva maitsega, piisab väiksest kogusest!

Küüslauk on üks paremaid vahendeid mitmete haiguste raviks. Küllap paljud meist ei ole väga suured küüslaugusõbrad – eriti tema lõhna pärast kui ta on toores – aga saades teada tema lugematutest eelistest, oleks patt teda oma toitudesse mitte lisada.

Küüslauk on hea veresoontele ja südamele. Uuringud on tõestanud, et küüslauk sisaldab veresooni kaitsvaid ja taastavaid komponente. Nendest tähtsamad, ajoeenid, on trombidevastase toimega ning takistavad vere liigset hüübimist. Samuti alandavad ajoeenid vere üldkolesterooli taset, mis hoiab ära veresoonte lubjastumise. Küüslaugus sisalduvad eeterlikud õlid soodustavad seedimist ning toimivad looduslike antibiootikutena, seetõttu on kasulik küüslauku tarvitada seedeprobleemide ning külmetuse korral. Külmetuse ning viirushaiguste puhul võib küüslauku tarbida suuremates kogustes, kuid üldiselt on kõige paremad pidevad mõõdukad kogused.

Küüslaugus on erinevaid väävliühendeid, mis annavad küüslaugule tema iseloomuliku terava lõhna ja tugeva maitse. Küüslaugus leiame ka vitamiine B1, B6, C ja PP, orgaanilisi happeid ning olulisi mineraalaineid nagu kaalium, kaltsium, magnesium, mangaan, fosfor, trüptofaan,raud,tsink,seleen ja vask.

Väävli aktiivne toimeaine allitsiin on tuntud oma antibiootikumilaadsete omaduste poolest. Allitsiin ei tapa ainult mikroobe, vaid ka pärsib organismis nende arengut – 1 mg allitsiini tõhusus võrdub 15 standard ühiku penitsilliiniga. Tugev looduslik antibiootikum. Antioksüdandi omadustega küüslauk aitab säilitada tugevat immuunsüsteemi. Tema toime aktiviseerib organismis selliseid immuunsüsteemi rakke nagu T-lümfotsüüte ja makrofaage, mis aitavad tugevdada organismi kaitsevõimet.

Ideaalne vererõhu stabilisaator. Ameerika Ühendriikides, kus keskmiselt 50 miljonit inimest kannatavad kõrge vererõhu all, läbiviidud uuringud tõestavad, et küüslauk aitab verelibledel vabastada gaasilist vesiniksulfiidi H2S, mis aitab veresooni laiendada ja kontrollib ka vererõhku. Küüslauk vähendab kolesteroolitaset, mis aitab samuti vererõhku hoida.

Hoiab ära vähki. Küüslauk liigitatakse vähivastase toidu hulka ja on avastatud tema kasulikkus, ravides peaaegu kõiki vähivorme, va eesnäärme- ja rinnavähki, kui teda võtta iga päev. Kui küüslauku võetakse ainult paar korda nädalas, siis ta ravib ainult kahte tüüpi vähki – neeru- ja pärasoolevähki.

Toode ei sisalda gluteeni ja laktoosi.

Loe küüslaugu 15 kasulikku omadust SIIT

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2023 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee