KRÕBEDAD MAISIHELBED LASTELE (ÖKO) MAHETOODE

KRÕBEDAD MAISIHELBED LASTELE (ÖKO) MAHETOODE
Tootekood: 030
Saadavus: Ettetellimisel
Hind: 3.00€
KM-ta: 2.50€
* Võimalikud valikud:

 
Meie mahemaisihelbed on valmistatud Austrias ja on kõrgeima kvaliteediga puhtad loodustooted ja ei sisalda mingeid säilitusaineid, taimekaitsevahendeid, kemikaale, mürke ega GMO-d.
 
Eriti mõistlik oleks neid anda lastele koos mahetoodetud toorpiimaga, mida meie kaubandusketid pakuvad täna piisavalt. Soovitame proovida ka hapendatud piimatoodetega, mis hoiavad ka seedimise hästi korras.
 
Maisihelvestel on suur energiasisaldus - 100 grammi maitsestamata maisihelbeid sisaldab 365-375 kcal. Üheks toidukorraks jätkub 30 grammist maisihelvestest, mis koos klaasitäie 2,5protsendilise piimaga annavad kokku 170 kcal.

Maisihelbed on väärtuslik süsivesikute, valkude, D- ja B-grupi vitamiinide allikas. B-vitamiinide päevasest vajadusest võib juba ühe hommikusöögiportsuga kätte saada 25-60 protsenti.

Magusaid maisihelbeid võib lastele julgesti anda, sest laps vajab magusat, ütleb Tartu ülikooli emeriitprofessor, toitumisteadlane Selma Teesalu. “See suur laste magusa eest hoiatamine on teaduses juba läbikäidud etapp, lapse aju vajab glükoosi,” ütleb ta.

Meie maisihelbed sisaldavad parajal määral (6%) suhkrut ja see ei ole rafineeritud vaid mahesuhkur.

Naudi tervislikku hommikusööki ise, aga lapsele anna kindlasti.

 

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2020 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee