PRILLID SINISE VALGUSE VASTU. HIND 19,90 €

PRILLID SINISE VALGUSE VASTU. HIND 19,90 €


Hind: 19.90€
KM-ta: 16.59€
Tootekood: 7005
Saadavus: Laos
Kogus:  
      Oleme liiga suure osa päevast erinevate ekraanide taga – arvutid, telefonid, televiisorid ja led-valgustid. Pidev sinine valgus, mida need seadmed eraldavad, mõjutab silmade ja meie üldist tervist.

Kõige tähtsam on kindlasti jälgida kui palju oma päevast veedame erinevate ekraanide taga. Oluline on anda mõne aja tagant oma silmale puhkust. Olukorras, kus töö nõuab arvuti kasutamist või mõne muu ekraani pidevat jälgimist on parimaks lahenduseks Sinise valguse eest kaitsvad prillid.

Kasutades ekraane vaadates neid prille:

Paraneb une kvaliteet

Vähenevad peavalud ja migreenihood

Kaob silmade kuivus ja ärritatus

USA teadlaste poolt Toledo Ülikoolis läbi viidud uuring aga kinnitas sinise valguse seost otseselt pimadeks jäämise kiirenemisega. Uuringut läbi viinud töögrupp leidis, et sinine valgus algatas silmas keemilised reaktsioonid, mille tõttu tekkisid silmarakkudele mürgised molekulid. Nende kahjulikku mõju suutis täie tervise juures olev keha küll mõnel määral tõrjuda, kuid mida vanem või nõrgema immuunsüsteemiga inimene, seda kaitsetum ta valguse mõjude eest oli. Kui teisi rakke tekib kehas pidevalt juurde, siis nägemiseks vajalikud kolvikesi ja kepikesi pärast nende hävimist enam juurde ei teki.

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2021 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee