SHATAVARI (ASPARAGUS) MAHETODE (ÖKO) - MITTE AINULT NAISTELE. Hind al. 9,60 €

SHATAVARI (ASPARAGUS) MAHETODE (ÖKO) - MITTE AINULT NAISTELE. Hind al. 9,60 €


Hind: 9.60€
KM-ta: 8.00€
Tootekood: 2007
Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


* Kapslit purgis:

Kogus:  
      Noorendav eliksiir naistele. Annab jõudu suguelunditele, normaliseerib immuunsüsteemi ja hormonaalsüsteemi talitlust. Leevendav, menstruatsiooni reguleeriv ja valuvaigistav, vedelikku väljutav, noorendav, toniseeriv, rahustav, spasmide ja kuumahoogude vastane. Suurendab seksuaalenergiat. Aktiveerib munarakke, suurendades nende viljastumisvõimet. Parandab pH taset, vähendab happelisust.

Ajurvedas kasutatakse shatavari´t liigse kuumusega seotud haiguste ravis. Sadu aastaid on tuntud tema mao ülihappesuse ja haavandite vastane toime, ta vähendab keemiliste ravimite kõrvaltoimet ja suurendab immuunsust. Samuti on shatavari tõhus pärmseene ja muude seedetraktis leiduvate bakterite vastu, mis tekitavad gaase, puhitust ja kõhuvalu.

Naise organismi toetab see taim igal eluetapil, on aeglase ja ühtlase toimega ning seda võib võtta terve elu jooksul. Shatavari sisaldab vähesel määral fütosteroide, mis normaliseerivad hormoonide tootmist naise organismis ja samas ei tõsta emaka- ja rinnavähki haigestumise riski, mis võib olla probleemiks sünteetiliste hormoonide puhul.

Soovitatav kogus kuni 2 kapslit 2 korda päevas. Kapsel 400 mg. Üldise nõrkuse korral võib doosi mõneks päevaks kahekordistada.

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2021 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee