D3 VITAMIIN 1000 IU - 100 pärlikapslit purgis

D3 VITAMIIN 1000 IU - 100 pärlikapslit purgis
Tootekood: 51
Saadavus: Ettetellimisel
Hind: 10.10€
KM-ta: 8.42€

D3 VITAMIIN – tähtsaim vitamiin meile kõigile.

Tartu Ülikooli sisekliinikus tehtud uuringus leiti, et talvel on raske D-vitamiini puudus (avitaminoos) 8%-l ja vähesus 73%-l Eesti täiskasvanutest. Optimaalne D-vitamiini tase on talvel vaid 3%-l elanikest. Suvine D-vitamiini tase on kõrgem, kuid ka siis on ligi kolmandik (29%) meie rahvastikust vitamiinivaeguses ning optimaalne on D-vitamiini tase vaid 12 protsendil.

Uuringud on tuvastanud seoseid D-vitamiini vähesuse ning osteoporoosi, vähi, ateroskleroosi,  infektsioonide, diabeedi, sclerosis multiplexi, toiduallergia ja mõnede teiste haiguste vahel.

Põhjamaa riikides soovitatakse D­-vitamiini juurde võtta septembrist aprillini. Tähele tuleks panna sedagi, et vanusega väheneb organismi võime D-vitamiini toota.

D-vitamiini vajalikkus inimese organismile ei ole enam ammu uudiseks. Selle puudusega on seostatud tänaseks rohkem kui 70 erinevat haigust. 

Melbourne’i ülikooli teadlased leidsid, et lastel, kelle organismi D-vitamiini tase on madal, esines 10 korda suurema tõenäosusega erinevaid toiduallergiaid. Uuringu kokkuvõttes toodi välja, et D-vitamiin võib esimesel elusaastal olla väga oluline toiduallergiate eest kaitsev faktor.

Ajakirjas British Medical Journal avaldatud Taani uuring näitab, et päikesenappus tõstab vähiriski. Uuringus jälgiti ligi 40 aasta jooksul 96 000 inimest, kellelt võeti regulaarselt vereproove, samuti vaadeldi nende elustiili ja toitumist. Selgus, et neist, kelle organismis oli madal D-vitamiini tase ehk kes ei viibinud piisavalt päikese käes ega omastanud D-vitamiini ka toidust, haigestusid 40 protsenti suurema tõenäosusega vähki.

Kümme halvimat asja, mis võivad juhtuda D-vitamiini puuduse tõttu, vaata SIIT

Meie pakutavad D3 1000 IU (25µg) vitamiini pisikesi pärlikapsleid on eriti mugav neelata.

Need on valmistatud Ameerika loodustoodete firmas Puritan’s Pride ja ei sisalda gluteeni ning laktoosi. Ühes purgis 100 kapslit ja nendest jätkub rohkem kui 3-ks kuuks. 

Soovitatav kogus 1 kapsel päevas koos söögiga.

Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2020 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee