ASHWAGANDHA (ÖKO) MAHETOODE - VAIMNE TERVIS JA LÕÕGASTUS. Hind al. 9,90 €

ASHWAGANDHA (ÖKO) MAHETOODE - VAIMNE TERVIS JA LÕÕGASTUS. Hind al. 9,90 €
Tootekood: 310
Saadavus: Laos
Hind: 9.90€
KM-ta: 8.25€
* Võimalikud valikud:

 

ASHWAGANDHA (Withania somnifera) -

organism tippvormi ja seda 100% looduslikult ning ilma kõrvalmõjudeta!

Peale vaimse pinge maandamise aitab ashwagandha ka südame-veresoonkonnal püsida terve, samuti on ashwagandha heade adaptogeensete omadustega.

Uuringutes on leitud, et Ashwagandha aitab pikendada telomeere, mis vanemas eas vähenevad ja seda on seostatud paljude raskete haigustega. Osa teadlasi väidab, et pikemad telomeerid tagavad tervema ja pikema elu.

Põneva lugemise telomeeridest LEIAD SIIT

See ravimtaim on üks tuntumaid Rasayana (noorendavaid) abivahendeid ajurveedas. See on üks väheseid rahustavaid adaptogeene ning seda on traditsiooniliselt kasutatud ärevuse, halbade unenägude, kerge obsessiiv-kompulsiivse häire, unetuse puhul ja närvisüsteemi töö parandamiseks.

Ashwagandha juur toimib põletikuvastaselt, tugevdab immuunsüsteemi ja on väga kasulik fibromüalgia, rahutute jalgade sündroomi, Tourette’i sündroomi kerge vormi ja osteoartriidi raviks. Eriti hästi aitab see autoimmuunhäirete puhul, mis mõjutavad lihaseid ja liigeseid, nagu reumatoidartriit, anküloseeriv spondüliit, polümüosiit ja reumaatiline polümüalgia. See parandab meeste viljakust (suurendab spermatosoidide arvu ja seemnerakkude liikuvust) ning tänu oma rauasisaldusele aitab aneemia puhul. Ashwagandha stimuleerib ka kilpnäärme talitlust. Uuringud hiirtel on näidanud märkimisväärset hormoonide T3 ( 18 %) ja T4 ( 111 %) taseme tõusu pärast 20-päevast kasutamist (Panda, 1998).

Soovitatav kogus 1-2 tablett 2 korda päevas enne sööki veega. Toode ei sisalda gluteeni ja laktoosi.

Saadaval tabletid ja kapslid 500 mg.

Ashwagandha tabletid on valmistatud Saksa loodustoodete firmas Hanoju.

Loe lisa siit: ASHWAGANDHA 9 TÄHTSAMAT KASULIKKU OMADUST

Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee