CATUABA EHK ARMASTUSE PUU - RÕÕM ELAMISEST! Hind alates 14,40 €

CATUABA  EHK ARMASTUSE PUU - RÕÕM ELAMISEST!  Hind alates 14,40 €
Tootekood: 5005
Saadavus: Laos
Hind: 14.40€
KM-ta: 12.00€
* Võimalikud valikud:

Catuaba (Trichilia Catigua) parandab immuunsust ja tugevdab närvisüsteemi, aitab unetuse vastu. Suurendab seksuaaliha, aitab tõsta orgasmivõimelisust naistel ja vastupidavust meestel. Reguleerib eesnäärme toimimist ja suurendab viljakust meestel. Sisaldab alkaloide, tanniine, vaike ja aromaatseid ühendeid. Sisaldab alkaloidi johimbiin, mis parandab vere juurdevoolu genitaalidesse ja aitab saavutada erektsiooni. Pikaaegne kasutamine võib tekitada erootilisi unenägusid. Suurendab naturaalselt energiat, immuunsüsteemi stimuleerimise teel.

Catuaba kliinilised uuringud on tõestanud selle taime antibakteriaalseid ja viirusevastaseid omadusi. Euroopas peetakse catuabat afrodisiaakumiks, aju ja närvide stimulaatoriks. Catuaba on kasulik nii meestele kui naistele afrodisiaakumina, kuid suuremad tulemused olid meeste impotentsuse parandamisel, lisaks tal polnud mingeid kõrvalmõjusid ka pikaajalisel kasutamisel.

Soovitatav kogus kuni 2 kapslit päevas veega.

Ei soovitata kõrge silmasisese rõhu, glaukoomi, tahhükardia, ja Parkinsoni tõve korral. Mitte kasutada koos impotentsi ravimitega.

Sildid: CATUABA
Tervis24.com - Tervis puhtast loodusest @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee